+380667097918
some tittle

Дизайн інтер'єру комерційної нерухомості

Наша суперсила – створити дизайн комерційної нерухомості таким же зручним і комфортним, як дизайн будинку чи квартирі.

Отримати консультацію

ЩО МИ ВМІЄМО:

ПЕРЕПЛАНУВАННЯ

Перший крок дизайну це перепланування приміщень. Для цього необхідно вивчити особливості, ритм життя, ритуали і найчастіше відтворювані сценарії поведінки. Відповідно до цієї інформації визначаються нові функціональні ролі простору та його наповнення всім необхідним.

ДИЗАЙН

Найперше необхідно визначитися з пріоритетним стилістичним направленням. Не обов'язково це має бути якийсь концентрований відомий стиль, завжди можна комбінувати в найсміливіші поєднання. А далі починається справжня магія, коли з одного чи кількох акцентів створюється саме те, про що мріялося, а то й ще краще. При цьому запланований функціонал приміщень буде враховано.

АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД

Після всіх узгоджень необхідно перенести проект з електронного і паперового вигляду в реальне життя як найточніше. Під час авторського нагляду виконується контроль якості робіт, відповідності матеріалів і головне - дотримання проектної документації і узгодженого архітектурного рішення.

РЕАЛІЗАЦІЯ

Неприємні ситуації найчастіше з'являються на перетині зон відповідальності. Тоді кожен з учасників реалізації намагається перекласти свою провину на когось іншого. Ми вболіваємо за Ваш об’єкт, а не за легкий вихід з проекту. Тому і беремо відповідальність на себе: втілюємо в життя проект силами наших професіоналів й надаємо гарантію на всі типи робіт.

0


Років створюємо красу для Вас

0


Задоволених клієнтів нашої студії

0


Кв. м збудовано за нашими проектами

НАШІ ОСТАННІ ПРОЕКТИ

It crowd It crowd It crowd
300,5 m² \ м. Київ \ Україна

Офіс для команди ІТ. Жартома такі компанії називають "галерами", в такому випадку у нас вийшов дракар для вікінгів. Скандинавський лофт, багато світла, простору і природних матеріалів.

Cheese tasting factory Cheese tasting factory Cheese tasting factory
495,0 m² \ Київська область \ Україна

Дегустаційна фабрика крафтового сиру. Атмосфера цього місця переносить гостей у французьке шато, занурює у багатство смаків та запахів. Тут можна не тільки скуштувати повністю органічні продукти, але й спостерігати за повним процесом їх виготовлення.

Cardiologist's office Cardiologist's office Cardiologist's office
31,7 m² \ м. Київ \ Україна

Приємне і затишне місце - кабінет кардіолога. Приємно бачити професіоналізм команди, як тільки ти переступаєш поріг такої клініки!

Design & architecture studio Design & architecture studio Design & architecture studio
75,0 m² \ м. Київ \ Україна

Створювати унікальні і креативні рішення набагато легше коли тебе оточує унікальне і креативне середовище. Змішування стилістичних напрямків не стримує політ фантазії команди, натомість заохочує до експериментів навіть в звичних підходах.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ:

Етапи робіт

Знайомство

Найважливіший етап, під час якого відбувається процес обміну думками про майбутній проект, визначається стилістичний напрямок, основні побажання і вимоги.

Схематичне проектування

На основі отриманих референсів розробляється ескізне концептуальне рішення з базовим розміщенням приміщень, меблів та створюється макетна подача в форматі 3D. Результатом другого етапу є узгоджений схематичний проект, який передається на виконання архітектурного розділу.

Архітектурний розділ

В архітектурний розділ входить проектна документація з детальними поверховими кладочними планами, планом покрівлі, фасадів та їх фрагментів, розрізами, вузлами з'єднань, генпланом, розгорткою димовентиляційних каналів, таблицями матеріалів, фрагментів декорних деталей та їх профілі, специфікацій вікон та дверей.

Розділ конструкцій

В цей розділ входять план фундаменту, розрізу по фундаменту, специфікація матеріалів фундаменту, армування, плани перекриттів з необхідними перетинами, специфікація матеріалів перекриттів, план кроквяної системи з необхідними перетинами, специфікація елементів кроквяної системи, конструктивні вузли та деталі, конструктивні рішення по гідроізоляції, пароізоляції, утеплення, специфікація заповнення віконних і дверних прорізів.

Авторський нагляд

Після всіх узгоджень необхідно перенести проект з електронного і паперового вигляду в реальне життя як найточніше. Під час авторського нагляду виконується контроль якості робіт, відповідності матеріалів і головне - дотримання проектної документації і узгодженого архітектурного рішення.

ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НЕ В КИЄВІ? У НАС Є РІШЕННЯ!

ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НЕ В КИЄВІ? У НАС Є РІШЕННЯ!

Виконання архітектурного проекту не вимагає обов'язкового виїзду на місце будівництва. Зустрічі дуже просто проводити онлайн, обмінятися посиланнями на референси через месенджери, план ділянки, геологічне дослідження грунтів і топозйомка направляються електронною поштою. Так само обмін інформацією на етапах схематичного проектування, виконання архітектурного і конструктивного розділів може проходити через інтернет. А на етапі авторського нагляду узгоджується кількість виїздів і графік виконання робіт підрядником.

Замовити консультацію

Ви можете залишити тут свій відгук!

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ: