+380667097918
some tittle

Проектування заміських будинків і котеджів

Не кожна будівля може стати домом. Адже дім – це місце, яке відображає ідеї, смаки, звички і характер мешканців. Наші архітектурні проекти враховують всі деталі, щоб сформувати місце вашої сили. Де архітектура не руйнує, а взаємодіє з ландшафтом. Де стіни не роз’єднують, а створюють затишок. Де простір прагне творчості і лишає місце фантазії.

Отримати консультацію

ЩО МИ ВМІЄМО:

ПРОЕКТУВАННЯ

Ідеальна ситуація складається коли на порожньому місці з ідей та образів народжується саме той будинок, який максимально відповідає всім побажанням і мріям. Все продумати наперед, передбачити інженерні рішення і поєднати їх в гармонійний концепт наша улюблена робота.

ДИЗАЙН

Наша студія закохана в інтелектуальний дизайн. Він зберігає свою привабливість при різному використанні, при змінюванні і модернізації. Він потребує мінімум уваги, натомість дарує безпеку, комфорт та затишок.

АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД

Бочку меду псує ложка дьогтю, так само найкращий проект можна обнулити на стадії реалізації. Ми можемо брати на себе взаємодію з підрядними організаціями і контролювати всі стадії втілення проекту.

РЕАЛІЗАЦІЯ

Неприємні ситуації найчастіше з'являються на перетині зон відповідальності. Тоді кожен з учасників реалізації намагається перекласти свою провину на когось іншого. Ми вболіваємо за Ваш дім, а не за легкий вихід з проекту. Тому и беремо відповідальність на себе: втілюємо в життя проект силами наших професіоналів й надаємо гарантію на всі типи робіт.

0


Років створюємо красу для Вас

0


Задоволених клієнтів нашої студії

0


Кв. м збудовано за нашими проектами

НАШІ ОСТАННІ ПРОЕКТИ

Strong and Powerful Strong and Powerful Strong and Powerful
259 m² \ Київська область \ Україна

Будинок в осучасненому стилі Райта розташований не просто в зеленій зоні – він ідеально вписаний між живих сосен. Так само на ділянці дбайливо розмістили гараж і СПА, зберігши максимально можливу кількість дерев.

Night Sparks Night Sparks Night Sparks
160,2 m2 \ м. Київ \ Україна

Будинок спроектовано в стилістиці barn-house. Головною його перевагою є одноповерховий розподіл простору і лаконічний екстер'єр.

Botanica Botanica Botanica
25.5 m² \ м. Київ \ Україна

Спроектована зона відпочинку на даху міського будинку. Все що потрібно для затишної сімейної вечері або для невеликої вечірки.

Forest Lake Chalet Forest Lake Chalet Forest Lake Chalet
161,0 m² \ Київська обл. \ Україна

Будинок знаходиться біля лісового озера, внутрішнє і зовнішнє наповнення продиктоване природою. Кожен його мешканець знаходить собі комфортне місце: тераса на ґанку, ігровий будинок для дітей, зона барбекю з газовим грилем.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ:

Етапи робіт

Знайомство

Найважливіший етап, під час якого відбувається процес обміну думками про майбутній проект, визначається стилістичний напрямок, основні побажання і вимоги.

Схематичне проектування

На основі отриманих референсів розробляється ескізне концептуальне рішення з базовим розміщенням кімнат, меблів та створюється макетна подача в форматі 3D. Результатом другого етапу є узгоджений схематичний проект, який передається на виконання архітектурного розділу.

Архітектурний розділ

В архітектурний розділ входить проектна документація з детальними поверховими кладочними планами, планом покрівлі, фасадів та їх фрагментів, розрізами, вузлами з'єднань, генпланом, розгорткою димовентиляційних каналів, таблицями матеріалів, фрагментів декорних деталей та їх профілі, специфікацій вікон та дверей.

Розділ конструкцій

В цей розділ входять план фундаменту, розрізу по фундаменту, специфікація матеріалів фундаменту, армування, плани перекриттів з необхідними перетинами, специфікація матеріалів перекриттів, план кроквяної системи з необхідними перетинами, специфікація елементів кроквяної системи, конструктивні вузли та деталі, конструктивні рішення по гідроізоляції, пароізоляції, утеплення, специфікація заповнення віконних і дверних прорізів.

Авторський нагляд

Після всіх узгоджень необхідно перенести проект з електронного і паперового вигляду в реальне життя як найточніше. Під час авторського нагляду виконується контроль якості робіт, відповідності матеріалів і головне - дотримання проектної документації і узгодженого архітектурного рішення.

Ви знаходитесь не в Києві? У нас є рішення!

Ви знаходитесь не в Києві? У нас є рішення!

Виконання архітектурного проекту не вимагає обов'язкового виїзду на місце будівництва. Зустрічі дуже просто проводити онлайн, обмінятися посиланнями на референси через месенджери, план ділянки, геологічне дослідження грунтів і топозйомка направляються електронною поштою. Так само обмін інформацією на етапах схематичного проектування, виконання архітектурного і конструктивного розділів може проходити через інтернет. А на етапі авторського нагляду узгоджується кількість виїздів і графік виконання робіт підрядником.

Замовити консультацію

Ви можете залишити тут свій відгук!

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ: