+380667097918
some tittle

Дизайн інтер'єру квартир

Головна пристрасть нашої студії - створення інтелектуального дизайну. Він любить творчість і рух, зберігає свою привабливість при різному використанні, при змінюванні і модернізації. Він потребує мінімум уваги, натомість дарує безпеку, комфорт та затишок.

Отримати консультацію

ЩО МИ ВМІЄМО:

ПЕРЕПЛАНУВАННЯ

Перший крок дизайну квартири це перепланування приміщень. Для цього необхідно вивчити особливості і ритм життя родини, ритуали і найчастіше відтворювані сценарії поведінки. Відповідно до цієї інформації визначаються нові функціональні ролі кімнат та їх наповнення всім необхідним для комфортного життя.

ДИЗАЙН

Найперше необхідно визначитися з пріоритетним стилістичним направленням. Не обов'язково це має бути якийсь концентрований відомий стиль, завжди можна комбінувати в найсміливіші поєднання. А далі починається справжня магія, коли з одного чи кількох акцентів створюється саме те, про що мріялося, а то й ще краще.

АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД

Після всіх узгоджень необхідно перенести проект з електронного і паперового вигляду в реальне життя як найточніше. Під час авторського нагляду виконується контроль якості робіт, відповідності матеріалів і головне - дотримання проектної документації і узгодженого архітектурного рішення.

РЕАЛІЗАЦІЯ

Неприємні ситуації найчастіше з'являються на перетині зон відповідальності. Тоді кожен з учасників реалізації намагається перекласти свою провину на когось іншого. Ми вболіваємо за Вашу квартиру, а не за легкий вихід з проекту. Тому і беремо відповідальність на себе: втілюємо в життя проект силами наших професіоналів й надаємо гарантію на всі типи робіт.

0


Років створюємо красу для Вас

0


Задоволених клієнтів нашої студії

0


Кв. м збудовано за нашими проектами

НАШІ ОСТАННІ ПРОЕКТИ

Comfort Comfort Comfort
72,9 m² \ м. Київ \ Україна

Світло, дерево, камінь, текстиль і килими з вовни. Наповнення простору природніми матеріалами робить його живим та наповнює енергією господарів оселі.

Elegance Elegance Elegance
106,2 m² \ м. Київ \ Україна

Квартира виконана в стилі Еклектика. Гармонійне поєднання предметів з різними стилями та сміливе планувальне рішення з максимально відкритим простором. В такому стилі важливо утримуватися в вузькому руслі екстравагантності, та не переходити межу коли вже "занадто".

Penthouse Mariposa Penthouse Mariposa Penthouse Mariposa
175,9 m² \ м. Київ \ Україна

Розкішний пентхаус в столиці з видом на озеро Тельбин. Ніжна кольорова гама, яка забезпечує релакс і спокій. Стилістичне направлення, вибране за основу, об'єднало в собі класичні елементи та цікаві сучасні предмети інтер'єру.

Homester Homester Homester
140,0 m² \ м. Київ \ Україна

Квартира, яка поєднує в собі класичні елементи та сучасні матеріали. В результаті отримуємо органічний та продуманий простір, який вирізняється серед інших проектів.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ:

Етапи робіт

Знайомство

Найважливіший етап, під час якого відбувається процес обміну думками про майбутній проект, визначається стилістичний напрямок, основні побажання і вимоги.

Схематичне перепланування

На основі отриманих референсів розробляються ескізні концептуальні рішення з базовим розміщенням кімнат та меблів. В ході цього етапу обирається найкращий варіант, який є основою для подальшої роботи.

3D-моделювання

На основі узгодженого планувального рішення розробляється 3D-модель майбутнього інтер'єру. Розпочинається цей процес з основних приміщень, які задають стилістичне направлення всього об'єкту. Ми відразу можемо відчути простір, світло, текстури, фактури всіх приміщень. Також можна відкоригувати колір, виправити функціональність, якщо щось не врахували в планувальному рішенні, побачити себе в своєму майбутньому житлі.

РОБОЧА ДОКУМЕНТАЦІЯ

На даному етапі відбувається перенесення інформації з 3D-моделі в робочий формат, згідно якого все це можна реалізувати. Робоча документація містить в собі всі плани, розгортки, креслення, артикули матеріалів, які необхідні для реалізації.

АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД І РЕАЛІЗАЦІЯ

Після завершення проектування робоча документація передається Замовнику для реалізації проекту. Але для того щоб кінцевий результат максимально відповідав планам ми надаємо послугу авторського нагляду за всіма процесами під час будівництва. А у випадку виконання будівельно-монтажних робіт силами наших спеціалістів ми приймаємо на себе повну відповідальність за перетворення візуального образу на реальність.

Ви знаходитесь не в Києві? У нас є рішення!

Ви знаходитесь не в Києві? У нас є рішення!

Виконання архітектурного проекту не вимагає обов'язкового виїзду на місце будівництва. Зустрічі дуже просто проводити онлайн, обмінятися посиланнями на референси через месенджери, план ділянки, геологічне дослідження грунтів і топозйомка направляються електронною поштою. Так само обмін інформацією на етапах схематичного проектування, виконання архітектурного і конструктивного розділів може проходити через інтернет. А на етапі авторського нагляду узгоджується кількість виїздів і графік виконання робіт підрядником.

Замовити консультацію

Ви можете залишити тут свій відгук!

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ: