+380667097918
some tittle

Дизайн інтер'єру будинків

Наша студія має за мету допомогти клієнтам створити ідеальний дім, який буде відповідати їхнім потребам та стилю життя. Ми працюємо з увагою до деталей, використовуючи інноваційні рішення та високоякісні матеріали, щоб забезпечити найвищу якість та задоволення наших клієнтів.

Отримати консультацію

ЩО МИ ВМІЄМО:

ФОРМАТУВАННЯ ПРОСТОРУ

Першим кроком у процесі дизайну побудованого будинку є форматування приміщень. Це вимагає детального вивчення особливостей та ритму життя родини, їх ритуалів та звичок. На основі цієї інформації визначаються нові функціональні ролі кімнат та обладнання їх всім необхідним для комфортного проживання

ДИЗАЙН

Найважливіше визначитися зі стилістичним напрямком. Це може бути якийсь певний улюблений клієнтом стиль чи точкове додавання до нього деталей для покращення комфорту. Після цієї фази починає творитися магія створення майбутнього будинку мрії

АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД

Після затвердження проекту важливо, щоб придумане і намальоване втілилося в життя у тому ж самому візуальному вигляді. Авторський нагляд дозволяє контролювати якість виконаних робіт, перелік матеріалів, слідкувати за дотриманням усіх деталей проекту.

РЕАЛІЗАЦІЯ

Розширена версія авторського нагляду - повна реалізація проекту. В такій ситуації не виникає конфліктів на зонах перетину виконання робіт, суворо дотримується проектна документація, надається гарантія на виконані роботи.

0


Років створюємо красу для Вас

0


Задоволених клієнтів нашої студії

0


Кв. м збудовано за нашими проектами

НАШІ ОСТАННІ ПРОЕКТИ

SILENCE SILENCE SILENCE
601,2 m² \ Черкаська область\ Україна

Будинок в один поверх розташовано посеред соснового лісу. Розміри і рельєф території дали можливість витягнути будівлю в видовжену структуру, яку зв’язують дерев'яні куби з максимально великими вікнами. У результаті вийшов ефект пронизування будинку природою наскрізь. Будинок ніби перенесений з сучасної скандинавської казки зі збереженням духу, настрою і повної відкритості.

PORSCHE PORSCHE PORSCHE
991,6 m² \ Гостомель\ Київська область\ Україна

Неймовірно цілісне сприйняття простору від розташування функціональних зон і кімнат до розстановки меблів, деталей, аксесуарів. Комбінування природнього світла і освітлювальних приборів забезпечує високий рівень комфорту для очей, а текстура матеріалів тактильне задоволення. Всередині крім базових приміщень є також СПА-зона, фітнес-зал, професійна кухня, домашній кінозал і невеликий сад. А з зовсім незвичного є скляна стіна в вітальні, за якою виблискують наполіровані колекційні авто

JAPANDI STORY JAPANDI STORY JAPANDI STORY
Київська область \ Україна

Цей інтер'єр під одним ракурсом схожий на скандинавський стиль, а під іншим ракурсом вже начебто японські мотиви? Та, це Japan+Scandi=JapanDi, поєднання двох світів. Мінімалізм, функціональність, поєднання світла и природних матеріалів. В такому будинку одразу оселяються спокій та рівновага, підхід вабі-сабі дозволяє через простоту ліній і змістів досягати витонченої краси, але не глянцево-идеальної, а зі своїми тріщинками, потертостями, що з часом піде такому інтер'єру тільки на користь.

SKOGUR SKOGUR SKOGUR
162,8 m² \ Івано-Франківська область \ Україна

Місце розташування будинку та архітектура задали стилістичне направлення інтер’єру . В результаті маємо поєднання скандинавського та етнічного стилів, яке буде актуальним впродовж багатьох років та з часом тільки наповниться життям та своєю історією.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ:

Етапи робіт

Знайомство

Найважливіший етап, під час якого відбувається процес обміну думками про майбутній проект, визначається стилістичний напрямок, основні побажання і вимоги.

Схематичне перепланування

На основі отриманих референсів розробляються ескізні концептуальні рішення з базовим розміщенням кімнат та меблів. В ході цього етапу обирається найкращий варіант, який є основою для подальшої роботи.

3D-моделювання

На основі узгодженого планувального рішення розробляється 3D-модель майбутнього інтер'єру. Розпочинається цей процес з основних приміщень, які задають стилістичне направлення всього об'єкту. Ми відразу можемо відчути простір, світло, текстури, фактури всіх приміщень. Також можна відкоригувати колір, виправити функціональність, якщо щось не врахували в планувальному рішенні, побачити себе в своєму майбутньому житлі.

РОБОЧА ДОКУМЕНТАЦІЯ

На даному етапі відбувається перенесення інформації з 3D-моделі в робочий формат, згідно якого все це можна реалізувати. Робоча документація містить в собі всі плани, розгортки, креслення, артикули матеріалів, які необхідні для реалізації.

АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД І РЕАЛІЗАЦІЯ

Після завершення проектування робоча документація передається Замовнику для реалізації проекту. Але для того щоб кінцевий результат максимально відповідав планам ми надаємо послугу авторського нагляду за всіма процесами під час будівництва. А у випадку виконання будівельно-монтажних робіт силами наших спеціалістів ми приймаємо на себе повну відповідальність за перетворення візуального образу на реальність.

Ви знаходитесь не в Києві? У нас є рішення!

Ви знаходитесь не в Києві? У нас є рішення!

Виконання архітектурного проекту не вимагає обов'язкового виїзду на місце будівництва. Зустрічі дуже просто проводити онлайн, обмінятися посиланнями на референси через месенджери, план ділянки, геологічне дослідження грунтів і топозйомка направляються електронною поштою. Так само обмін інформацією на етапах схематичного проектування, виконання архітектурного і конструктивного розділів може проходити через інтернет. А на етапі авторського нагляду узгоджується кількість виїздів і графік виконання робіт підрядником.

Замовити консультацію

Ви можете залишити тут свій відгук!

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ: